Фонд енергоефективності презентував основні положення проекту нової грантової програми «ВідновиДІМ»

Дата: 21.10.2022 08:50

??19 жовтня в рамках Recovery Forum Ukraine 2022 ми презентували основні положення проекту нової грантової програми «ВідновиДІМ».

?? Починаючи з травня поточного року Фонд почав працювати над втіленням ідеї щодо запуску нової програми, спрямованої на допомогу співвласникам, будинки яких постраждали внаслідок воєнної агресії росії.

? На сьогодні, Фондом, спільно з міжнародними партнерами, розроблено проект грантової програми «ВідновиДІМ», що передбачає надання ОСББ грантів на безоплатній та безповоротній основі в розмірі 100% вартості матеріалів та робіт на проведення першочергових ремонтних робіт у будинках, пошкоджених внаслідок воєнних дій.

?? Для запуску цієї програми залишилось зробити ще кілька фінальних кроків на рівні Уряду та міжнародних партнерів.

? Про це під час виступу на Recovery Forum Ukraine 2022 повідомив директор Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк.

? Деталі читайте на нашому сайті за посиланням ? https://bit.ly/3ETLEMM

?? Recovery Forum Ukraine 2022 відбувся за підтримки Мінрегіону, Міністерство інфраструктури України та Фонду енергоефективності.

?? Організатори: Конфедерація будівельників України, Виставка KyivBuild Ukraine, Aquatherm Kyiv, ReBuild Ukraine

?? Ключова мета Форуму – пошук механізмів та обмін інформацією для прискорення фінансування на потреби відбудови інфраструктури громад, зруйнованої внаслідок воєнних дій.

? Захід об'єднав державні та місцеві органи влади з міжнародними фінансовими установами та інвесторами.

?? Постраждалі громади презентували проєкти щодо подальшої відбудови та свій інвестиційний потенціал.

?? Відбулась низка дискусійних панелей за участі представників влади, будівельної бізнес-спільноти, міжнародних фінансових організацій та потенційних інвесторів.

?? Також, під час повітряної тривоги, вперше був проведений нетворкінг в укритті, під час якого учасники мали змогу познайомитись ближче та активно обмінювались думками стосовно поточної ситуації та подальшого відновлення країни.

? Деталі про Форум - за посиланням ? https://rebuildukraine.in.ua/recoveryforum

17 год  ·

??Вчора в рамках Recovery Forum Ukraine 2022 ми презентували основні положення проекту нової грантової програми «ВідновиДІМ».

? Деталі читайте на нашому сайті за посиланням ? https://bit.ly/3ETLEMM

? Деталі про Форум - за посиланням ? https://rebuildukraine.in.ua/recoveryforum