Ігор Ткачук відвідав Одеський обласний благодійний фонд реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє» і Дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Літвака

Дата: 21.10.2022 11:49

Заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Ігор Ткачук, разом з представниками Департаменту соціальної та сімейної політики, відвідали Одеський обласний благодійний фонд реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє» і Дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Літвака.

«Будинок з Янголом», як його ще називають одесити, – сучасний лікувальний заклад, оснащений діагностичним, фізіотерапевтичним та реабілітаційним обладнанням.

З моменту його відкриття тут отримали допомогу, на благодійній основі, більше 30 тисяч дітей з України і зарубіжжя. Щорічно у цій установі отримують допомогу близько 3 тисяч дітей – це медична, педагогічна, соціальна і психологічна реабілітація. Установа утримується за рахунок благодійних внесків, державного, обласного і міського бюджетів.

За результатами зустрічі, ми домовились щодо подальших кроків співпраці по наданню допомоги діткам з інвалідністю та діткам, що перебувають у групі ризику" - сказав Ігор Ткачук.