Капітальний ремонт приміщення під розміщення Центру надання соціальних послуг завершується: сільський голова Олександр Волошин зустрівся з координаторами від Українського Фонду соціальних інвестицій

Дата: 21.10.2022 11:50

?В с.Конопляне тривають роботи з капітального ремонту приміщення, в якому буде розміщений Центр надання соціальних послуг. Сільський голова Олександр Волошин зустрівся з координаторами від Українського Фонду соціальних інвестицій – інженером Дзінькою І. і консультантом з розвитку потенціалу громад в Одеській області Маркевич І. та разом з інженером з технічного нагляду за будівництвом Белявцевим В. і інженером ТОВ “Центр ОПС” Вартаном А. здійснили огляд виконаних робіт та визначили подальші кроки співпраці.

?Наразі, всі внутрішні роботи вже завершуються. Залишилося здійснити благоустрій території - встановити два пандуси, облаштувати подвір’я тротуарною плиткою та відремонтувати поріг.

?Після призначення директора установи - Центр надання соціальних послуг розпочне свою роботу!

?Наша співпраця стала можлива в рамках реалізації проєкту «Надання соціальних послуг в громаді», що фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій. Дякуємо Ігорю Ярославовичу та Ірині Вікторівні за всебічну допомогу в реалізації Проєкту та гарний настрій від спілкування!