На апаратній нараді: позачергова сесія, підготовка до зими, розміщення внутрішньо переміщених осіб, придбання генераторів та робота із сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 24.10.2022 11:11

?Позачергова сесія, підготовка до зими, розміщення внутрішньо переміщених осіб, придбання генераторів та робота із сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах – це ті питання, що були сьогодні розглянуті на апаратній нараді за участі сільського голови Олександра Волошина.

?Щодо ВПО. Шановні жителі нашої громади! Найближчими днями ми очікуємо приїзд внутрішньо переміщених осіб з територій, де ворог зруйнував або руйнує критичну інфраструктуру, де немає водо-, газопостачання та відсутнє електропостачання.

?Звертаємося до кожного господаря нашої громади. За можливості, прохання розмістити у себе або у Вашій пустуючій житловій будівлі (придатній для проживання) людей, які залишилися без даху над головою.

?Сільська рада, зі свого боку, готує близько 20 місць для прихистку цих людей. Та, на жаль, цього буде недостатньо.

?Додатково інформуємо: якщо безкоштовно надаєте житло для ВПО, маєте право за державною програмою «Прихисток» у період опалювального сезону отримати 900 грн. за кожну людину на відшкодування енергоносіїв (газ, електроенергія, дрова).