Звернення начальника Березівської районної військової адміністрації Віталія Лабуша до жителів Березівського району

Дата: 25.10.2022 08:52

За результатами відбиття останніх масованих ракетних ударів по території України, військовим командуванням ЗС України відмічається висока ефективність роботи програмного забезпечення Е-ППО, яке є додатком для персональних телефонів і може використовуватися населенням для виявлення малозамітних низьколітаючих цілей типу крилаті ракети, БПЛА та інш., і подальшого наведення вогневих засобів ППО сил оборони України.

Враховуючи наведене, прошу вас, дорогі земляки, максимально долучитись до допомоги ЗС України шляхом співпраці через встановлення додатка єППО в застосунку «Дія».

Додаток єППО дозволяє кожному громадянину України долучитися до захисту неба, інформуючи сили ППО про проліт крилатих ракет, дронів-камікадзе або авіації супротивника.

Для початку роботи необхідно встановити додаток єППО на смартфон, пройти авторизацію за допомогою «Дії».

Встановивши додаток єППО на свій смартфон ви можете допомогти ЗСУ.

Android-версія застосунку єППО, яку розробила конструкторська група Технарі, уже пройшла верифікацію Google. Застосунок єППО вже доступний на PlayMarket. Розробники займаються створенням версії й для iOS. Її поява очікується за декілька тижнів.

Додаток еППО: твій смартфон - це теж зброя.

Слава Україні! Віримо в ЗСУ! Разом переможемо!