Позачергова сесія сільської ради: депутати підтримали зміни до бюджету, звернення до Міністерства культури та інформаційної політики України

Дата: 26.10.2022 12:06

?Сесія...

?Вчора після обіду без звуків сигналу тривоги пройшло позачергове засідання сесії сільської ради.

?Коротко про розглянуте:

?внесли зміни до бюджету сільської ради та структури і штатного розпису Центру надання соціальних послуг.

Зміни до бюджету стосувалися – облаштування місць перебування ВПО (для тих, хто має прибути), придбання ПММ і генераторів для закладів освіти та розподілу залишку освітньої субвенції на виплати педагогічному персоналу.

? Підтримали звернення до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо уточнення переліку закладів культури базової мережі Коноплянської сільської ради.

?Внесли зміни до деяких програм сільської ради, а саме:

?підтримали надання фінансової допомоги відділенню поліції №1 на переобладнання службового транспорту

?підтримали КП "Розенфельд" аби тарифи на комунальні послуги цієї зими залишились минулорічні

?уточнили матеріальний резерв для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків

?спрямували додаткові кошти на реалізацію програми соціальної підтримки населення на 2021-2023 роки «Соціальний захист населення в Коноплянській сільській раді».

?затвердили проектно-кошторисну документацію на придбання блискавкозахисту для чотирьох закладів освіти громади.

?У Різному говорили про патрулювання правоохоронними органами населених пунктів громади у нічний час – це питання порушили депутати сільської ради від Катерино-Платонівського старостинського округу.