Дата: 27.10.2022 12:11

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко зустрівся з Чемпіоном світу серед чоловіків з грепплінгу Іваном Маліном.

Титул Чемпіона світу Іван Малін здобув на змаганнях в іспанському місті Понтеведра, де пройшов чемпіонат світу з грепплінгу. Нашому спортсмену вдалося завоювати аж дві медалі чемпіонату світу: у розділі «NO-GI» (грепплінг ноу-гі) Іван здобув бронзову нагороду, а у розділі «GI» (грепплінг-гі), у ваговій категорії 100 кг - виборов золото і став Чемпіоном світу. У загальному командному підсумку збірна команда України посіла І місце з 24 країн-учасників.

«Мені надзвичайно приємно привітати сьогодні Чемпіона світу з грепплінгу Івана Маліна! Наш спортсмен вкотре продемонстрував всьому світу, що Україна – країна переможець. Одещина пишається вашим успіхом. Ми знаємо якою важкою працею спортсменів та тренерів дістаються золоті медалі. Тому, навіть в такий складний для України час, Одеська обласна військова адміністрація продовжує підтримувати наших спортсменів. Вітаємо вас з високим спортивним результатом, дякуємо за вашу важку працю та бажаємо подальшим звершень!» - сказав Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.