Виконавчий комітет погодив виділення матеріальної допомоги та внесення змін до штатного розпису одного із закладів освіти громади

Дата: 27.10.2022 15:43

Сьогодні під головуванням сільського голови Олександра Волошина виконком сільської ради розглянув деякі питання.

Зокрема, виконком вирішив:

дозволити відділу освіти, культури молоді та спорту внести зміни до штатного розпису Маркевичевського ліцею;

погодити за заявами 9-ти громадян виділення матеріальної допомоги на лікування та реабілітацію (важкі захворювання);

присвоїти поштові адреси.

Під час засідання члени виконкому обговорили питання початку опалювального сезону в закладах освіти, навчання дітей в режимі віялових відключень, роботи стаціонарних та пересувних пунктів обігріву та стану проплати за спожиті енергоносії.

Щодо друкованої квитанції за розподіл природного газу. На сьогодні спостерігається така тенденція: більшість мешканців звикла здійснювати оплату, маючи на руках друковану квитанцію. Не отримавши у своїх поштових скриньках друковану квитанцію, громадяни  не сплачують кошти за розподіл газу або оплачують із запізненням. Доволі часто з різних причин платіжка не надходить на адресу споживачів.

Як зазначає головний інженер Іванівського УЕГГ АТ "Одесагаз" Жебровський О.М., до кінця року сума у квитанціях буде однакова. Тому, знаючи свою попередню суму, не чекати поки надійде друкована квитанція, а йти й оплачувати рахунки. Нагадуємо, що до 20 числа поточного місяця необхідно сплатити кошти за розподіл газу, а до 10 наступного місяця – за спожитий газ.