Дата: 28.10.2022 15:14

Заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Ігор Ткачук провів зустріч з головою Одеського польового офісу Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні Мамиржаном Абдуллаєвим.

Ігор Ткачук розповів про утворення банку приміщень, які можуть бути використані у разі екстреної та примусової масової евакуації, та проблеми щодо їх забезпечення всім необхідним.

Сторони обговорили нагальні гуманітарні потреби з підготовки та оснащення додаткових місць компактного розміщення внутрішньо переміщених осіб в територіальних громадах Одеської області.

В свою чергу Мамирджан Абдуллаєв пообіцяв надавати всебічну підтримку у вирішенні зазначених питань.