Україна - країна Героїв!

Дата: 01.11.2022 08:53

«У нашій роботі все потрібно робити з холодним розумом та зосередженим поглядом», - як працюють інженери 28 окрема механізована бригада імені Лицарів Зимового Походу. / «In our profession, everything must be done with a cold mind and a focused look», - how the engineers of the 28th Separate Mechanized Brigade named after the Knights of the First Winter Campaign operate.

На плечі інженерних військ у лавах ЗС України покладена величезна відповідальність, адже від якості їхньої роботи безпосередньо залежать життя не лише військових, а й мирних людей. Розмінування, фортифікація, зведення позицій та мостів - це лише мала частка того, що вони роблять 24/7 задля нашої перемоги.

«Петрович» серед тих, кому довелося вивчати все у процесі. До повномасштабного вторгнення він успішно розвивався як дистриб’ютор та був директором відділу продажів однієї з найбільших компаній України.

Війна застала його під час однієї з робочих поїздок, кардинально змінивши подальше життя. «Повернувшись додому, я почав активно допомагати Збройним Силам та територіальній обороні. А після того, як вивіз сім'ю у безпечне місце, то вирішив сам встати на захист Батьківщини. І от, вже в березні долучився до 28-ої омбр, як спеціаліст-інженер», - розповів «Петрович».

За його словами, найскладніше було саме адаптуватися у перші дні, але завдяки дружньому колективу та наставнику, який з огляду на великий досвід завжди був зі своїми підлеглими в полях, «Петрович» успішно завершив безліч операцій. Про деякі з них можна буде розповісти лише після перемоги України.

«Початок кожного нашого дня залежить від завдання. Це може бути і інженерна дорозвідка, яка забезпечує просування наших підрозділів, і організація маршрутів для евакуації, і встановлення мінних загороджень, і знешкодження нерозірваних боєприпасів та мін. Роботи надзвичайно багато», - додав він.

Тим, хто планує долучитися до інженерних військ, «Петрович» радить вивчати тактико-технічні характеристики усіх можливих мін та боєприпасів, оскільки ворог, порушуючи норми міжнародного гуманітарного права, використовує заборонену зброю.

«Окрім цих знань потрібне розуміння того, що у нашій роботі все потрібно робити з холодним розумом та зосередженим поглядом. Зайві емоції як і поспіх та неуважність, можуть призвести до помилки, а у нас на неї немає права», - резюмував «Петрович».

Перемогу України «Петрович» планує відсвяткувати у колі сім’ї та друзів.