З 1 листопада змінюється вартість паспортних послуг

Дата: 01.11.2022 16:19

Шановні громадяни ??

? Нагадуємо Вам, що з 01 листопада поточного року згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 р. № 1180 змінюється вартість паспортних послуг.

? Таким чином, вартість складає:

- оформлення паспорта громадянина України не пізніше ніж через 20 днів - 450 грн;

- оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон не пізніше ніж через 20 днів - 856 грн;

- оформлення паспорта громадянина України не пізніше ніж через 10 днів - 820 грн;

- оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон не пізніше ніж через 7 днів - 1496 грн.

? Особи, які відносяться до пільгових категорій (читайте у попередньому пості: https://cutt.ly/PNYoZoW ), можуть отримати паспортні послуги за наступними цінами:

- (пільгове) оформлення паспорта громадянина України не пізніше ніж через 20 днів - 361.80 грн;

- (пільгове) оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон не пізніше ніж через 20 днів - 609.60 грн.

- (пільгове) оформлення паспорта громадянина України не пізніше ніж через 10 днів - 472.80 грн;

- (пільгове) оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон не пізніше ніж через 7 днів - 801.60 грн.