Березівське районне управління, 8 Державний пожежно-рятувальний загін: тебе має бути ВИДНО

Дата: 02.11.2022 08:50

Два тижні росія намагається залишити нас без світла. Енергосистема потребує підтримки і розуміння. Тому зараз маємо неосвітлені вулиці, а сутеніє вже раніше і перебування на вулицях міст і сіл має бути безпечним. Задля власної безпеки рекомендуємо використовувати світловідбивні елементи на одязі, так звані флікери — значки, наклейки, брелоки, які відбивають світло в темряві. Вони допомагають водіям побачити пішохода або велосипедиста у нічний час. Навіть у дощ та туман ці наклейки не втрачають своїх властивостей. Батькам варто подбати про безпеку дитини: прикріпіть флікер на рюкзак, шапку, взуття тощо.