Україна - країна Героїнь!

Дата: 02.11.2022 16:13

Приїхала до брата в гості і залишилась. Шкільна психологиня з Сумщини служить в 121 бригада тероборони Кіровоградщини.

37-річна Євгенія родом з міста Шостка Сумської області. Працювала психологинею у школі в селі Богданівка Шостківської громади.

?«Вийшла на кухню, бачу чоловіка, який збентежений, але цього не показує. Запитую, що сталось? — Нічого, іди лягай спати. — Йому зателефонували з роботи, він працює в ДСНС, я вже зрозуміла, що почалась війна. У самій Шостці не було бойових дій, але місто було окуповано з усіх сторін. Був такий момент, що через усі зірвані мости, ми не могли звідти виїхати».

Після деокупації Сумщини вирішила навідати брата у Кіровоградській області.

?«Ми їхали через Київ. Якраз тоді відбувалися жахливі події у Вінниці. Я була в метро, лунала сирена, тоді подумала про те, що дітей треба вивезти в безпечне місце, — згадує Євгенія — Діти виїхали з моєю мамою за кордон, чоловік лишився служити в Сумській області. Я приїхала на Кіровоградщину і спробувала бути тут корисною. Оскільки за фахом я психологиня, тепер працюю у військовій частині».

Євгенія мріє про скорішу перемогу, а також чекає час, коли у спокої зможе зібратися усією родиною вдома.

??Все буде Україна!