Ігор Ткачук під час робочого візиту до Великодальницької сільської громади відвідав модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб
Дата: 03.11.2022 15:18
Кількість переглядів: 69
Заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Ігор Ткачук, під час робочого візиту до Великодальницької сільської громади, відвідав модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб та обговорив з керівництвом громади проблеми і потреби щодо облаштування.
«У даному містечку передбачається розмістити приблизно 50 осіб: тут є окремі кімнати для проживання, їдальня і найближчим часом буде вирішено питання з санвузлом. Створення такого містечка стало можливим завдяки тісній співпраці і залучення коштів громадських, благодійних та волонтерських міжнародних організацій» - розповів голова Великодальницької громади Денис Ткаченко.