За ініціативи сільського голови Олександра Волошина понад два місяця на кладовищах громади працювали техпрацівники закладів освіти

Дата: 07.11.2022 10:52

В Дмитрівську поминальну суботу, згадують померлих рідних та близьких. І мова йтиме про важливе для нас і наших померлих рідних.

За ініціативи сільського голови Олександра Волошина, понад два місяця на кладовищах громади працювали техпрацівники закладів освіти. Вони проріджували кущі, чистили дерева, розчищали хащі, вигрібали стару траву, заіржавілі обдерті вінки, пластикові пляшки, а потім все це сміття вивозили на смітники.

Сьогодні ми хочемо подякувати працівникам Коноплянського ліцею - Доудері Валентину, Толстоп’ятій Тетяні, Чорногор Анжелі, Чабан Надії, Петренко Олені, Барді Тетяні, а також Абраменку Якову, Плаценко Зінаїді, Чорногору Олександру за їх важку, але таку потрібну, роботу.

Дякуємо також техпрацівникам Богунівського ліцею, які допомагали прибирати місцеве кладовище.

Окремі слова подяки подружжю Кольчак Миколі та Ірині з Ново-Миколаївки. Вони допомагали прибирати та обкошувати на новомиколаївському кладовищі.

Найкраще доглядають за кладовищем жителі Силівки та Люботаївки. Тут чисто та охайно.

Найдовше працювали на Євгенівському кладовищі, бо воно найбільше в громаді та й доволі захаращене.

Багато часу пішло на розчистку та прибирання Шерівського, Новомиколаївського та Богунівського кладовищ.

За два дні впоралися на Коноплянському кладовищі. Люботаївське також довелося розчищати два дні поспіль.

Такі ж роботи тривали в Калинівському та Михайлопільському старостинських округах.