Дата: 08.11.2022 16:21

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко взяв участь в урочистому зібранні з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Одеський регіон має потужній культурний потенціал: понад 700 бібліотек, 22 музеї, 70 мистецьких шкіл, 725 клубних закладів, 5 обласних центрів національних культур, 3 заклади фахової передвищої освіти мистецького напрямку.

«Це - свято талановитих людей, які були і є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Адже саме працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві. Але війна з російськими окупантами змінила наше життя і заклади культури стали справжніми центрами, які координують не лише культурно-мистецьку діяльність, а й проводять потужну волонтерську роботу. Висловлюю вдячність всім, хто присвятив себе служінню культурній сфері за безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки, самовіддану, подвижницьку працю і відданість Україні» - сказав у своєму вітальному слові Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.