Віталій Лабуш та голови ОТГ району взяли участь в роботі селекторної наради Одеської ОВА

Дата: 08.11.2022 16:22

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш доповів про стан справ у районі на селекторній нараді Одеської ОВА з головами районних військових адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення. Нараду провів начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

В зв'язку з триваючою загрозою атак країни агресора нараду проведено в захищеному укритті.

В ході наради обговорено всі питання відповідно порядку денного(додається).

У результаті розгляду всіх питань начальником Одеської ОВА Максимом Марченком надано ряд доручень учасникам наради.

По завершенню селекторної наради ОВА Віталій Лабуш провів робочу нараду з головами територіальних громад району на якій було розглянуто питання дислокації та роботи пунктів обігріву на випадок можливих надзвичайних ситуацій внаслідок атак країни агресора на об’єкти інфраструктури. Обговорено також нагальні заходи соціального захисту, медичного обслуговування, забезпечення внутрішньо переміщених осіб, створення нових робочих місць, наповнення бюджету, роботи аграрного сектору, екології, забезпечення проходження опалювального сезону, водопостачання, забезпечення законності і правопорядку та інші. Віталій Лабуш надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РВА та головам територіальних громад району.