Запрошуємо на марафон «Ярмарок Вакансій» в Одесі та області!

Дата: 09.11.2022 14:40

🎯16 листопада 2022 року Одеський обласний центр зайнятості спільно з Херсонським і Донецьким обласними центрами зайнятості, за сприяння Одеської обласної державної (військової) адміністрації організовує Марафон «Ярмарок Вакансій».
🎯Мета – налагодження комунікації між роботодавцями і шукачами роботи та створення сприятливих умов для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
✅У рамках Марафону відбудеться ярмарок в м. Одеса - 16.11.2022 об 11:00 за адресою: вул. І. Рабіна,18а (ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ України")
✅На Ярмарку будуть представлені вакансії від провідних роботодавців Одеської та інших областей України. Усі бажаючі зможуть отримати консультації з питань зайнятості та наочно ознайомитись з умовами навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».
💡Також 16 листопада ярмарки заплановані у містах: Одеса, Ізмаїл, Подільськ, Ананьїв, Арциз, Балта, Біляївка, Березівка, Болград, Кілія, Кодима, Рені, Роздільна, Южний.

❗️Для роботодавців, які хочуть представити свої вакансії, необхідна попередня реєстрація. Просимо заповнити Анкету https://bit.ly/3TlwgME та надіслати її до 14 листопада на електрону адресу Об'єднання роботодавців: ooor@savebusiness.com.ua
Контактний телефон - 097 861 9436 (Ігор Дубчак)

🇺🇦 Об'єднуємось заради майбутнього України!