Дата: 11.11.2022 09:02

Завершилася вступна кампанія до закладів професійно-технічної освіти Одеської області. Найпопулярнішими професіями у 2022 році є електрогазозварник, моторист (машиніст), матрос, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів, маляр, штукатур, лицювальник-плиточник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, кухар, кравець, закрійник, перукар, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.

«У 2022 році до закладів профтехосвіти зараховано 3503 особи за регіональним замовленням, 550 за державним замовленням, серед вступників - є 70 внутрішньо переміщених осіб. Мої щирі вітання усім, хто обрав фах до душі. Тим паче, що сьогодні, в умовах війни, попит на кваліфіковану робочу силу постійно зростає. А знаючи професійну майстерність наших освітян, переконаний навчання буде цікавим і насиченим» - зазначив директор Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак.