Сільський голова Олександр Волошин висловив подяку та повагу за надання гуманітарної допомоги
Дата: 15.11.2022 10:12
Кількість переглядів: 135
Наші дітки-переселенці, віком від п’яти до семи років, вже отримали демісезонний одяг - це стало можливим завдяки підтримці Міжнародного благодійного фонду "Українська душа" та депутата Березівської районної ради Анатолія Ведути.
У комплект входить: куртка, 2 светра, джинси, спортивні штани, шкарпетки теплі, шарф, шапка, рукавички та утеплені гумові чобітки.
Сільський голова Олександр Волошин висловлює подяку та повагу Міжнародному благодійному фонду "Українська душа" та Анатолію Ведуті за надання гуманітарної допомоги маленьким українцям!