Дата: 21.11.2022 08:57

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко зустрівся з переможцями першості Одеської області з футболу серед аматорських команд сезону 2022 - командою "Титан Одеса".

За перемогу у першості гравці нагороджені Подяками Одеської ОВА.

Нагадаємо, що участь в змаганнях взяли 14 команд. Першість пройшла у два етапи: груповий та плей-офф раунд (матчі на вибування). На груповому стані команди були поділені на три зони: "Південь", "Центр", "Північ" в залежності від населеного пункту, який представляли команди.

Згідно з Регламентом змагань із зони "Південь" та "Північ" далі проходили по 2 найкращі команди (які визначали найкращих між собою в матчах у 3 кола), а з Центральної зони - 4 команди (команди грали у два кола між собою). У підсумку, до плей-офф раунду вийшли 8 найкращих команд, який проходив з однієї гри на вибування.

За результатами запеклих матчів, переможцями та найкращою командою Першості Одеської області серед аматорських команд сезону 2022 року стала команда Титан Одеса. Президент команди Олег Каптур, директор - Тимур Самосудов, тренер - Руслан Гілазєв.