Про відключення електроенергії та про причини

Дата: 21.11.2022 12:36

Про відключення електроенергії та про причини. Вдалу ілюстрацію щодо цього підготували YASNO.

💡Три основні точки на шляху до увімкненої лампочки вдома: генерація, доставка, споживання.

▪️На етапі генерації від електростанції (АЕС, ТЕС, ТЕЦ, ВДЕ, ГЕС, ГАЕС) згенерована електроенергія високої напруги надходить до магістральних електромереж. На цьому етапі напруга 110-750 кВ.

▪️Далі електроенергія надходить до понижуючих підстанцій, де є кілька етапів пониження напруги. Потім е/е йде до розподільчих мереж низької напруги. На цьому етапі напруга 0,4-110 кВ. І ось тут проблема – через обстріли росіян пропускна здатність електромереж зменшилася. Тому відбуваються відключення світла.

Проблем із виробництвом електроенергії наразі немає, а проблема полягає з доставкою до споживача.

Тому зараз важливо зберігати режим економії, щоб пришвидшити процес відмови від планових відключень.

Не перевантажуйте мережу в пікові години споживання та економте використання електричних приладів. Це справді важливо та має великий сенс наразі 🙏