Калинівка втілює в життя свій "зелений план"

Дата: 28.11.2022 08:50

Мешканці с.Калинівка,які проживають по вул.Степова, реалізували свій "зелений план" і висадили молоді дубки обабіч дороги ( всього 27 саджанців). Працювали дружно, від дорослого до малого: копали ямки, вносили поживну суміш, поливали...Щоправда, не всім до душі припала ідея з озелененням саме цієї вулиці. Дійсно, ділянка проблемна, бо корови ходять цим шляхом до водопою та й тирло за дорогою... Ризики взяли до уваги, від задуму не відмовились: коли є мета, перешкоди не лякають. Рослини висадили, облаштували примітивний захист .

Сподіваємось, що спільними стараннями все ж вбережемо саджанці. А за 3-5 років дубки увійдуть в силу й зеленітимуть на радість всім, звеселяючи привабливими кронами нашу вулицю.