Україна - країна Героїв!

Дата: 29.11.2022 08:57

Піхотинці і батальйонні медики – пліч-о-пліч разом. Піхота – перший кордон на шляху окупанта. Саме на їхні списи натикається ворог, який штурмовими групами постійно пробує прориватися далі. Саме по піхоті найбільше прилітає ворожих артилерійських і танкових снарядів. Саме піхотинці воюють у найважчих умовах і пролили найбільше крові за волю України.

Та за піхотинцями як янголи-охоронці завжди перебувають медики. Це ті, хто у разі загрози життю, витягнуть солдата з того світу, закриють рани і довезуть якнайшвидше, попри бруд і болота, з окопів до лікарні.

Подивіться на обличчя людей, на яких тримається наш супротив російським військам.