Новини з Калинівського старостинського округу

Дата: 30.11.2022 11:38

📢Новинами свого старостинського округу сьогодні поділився староста Олександр Черненко.

✅Зокрема, він розказав, що до настання холодів, старостат завершив всі роботи з прибирання та упорядкування місцевих кладовищ, ініційоване сільським головою Олександром Волошиним, а - це 7 таких місць. До робіт були залучені техпрацівники закладів освіти та особи, направлені для проходження громадських робіт.

🏘Свій “Пункт незламності” створили і в Калинівці. Визначивши приміщення дитячого садка, місцем обігріву у випадку довготривалої відсутності електроенергії, тут встановили буржуйку, завезли генератор, є електрочайник для підігріву гарячих напоїв та можливість підзарядити гаджети📱.

🇺🇦Старостат продовжує допомагати армії. Нещодавно надійшов запит від захисника-земляка щодо потреби підрозділу, де він проходить службу, в автівці. Згуртувавшись, одноосібники старостату закупили необхідний автотранспорт. Наразі, його готують до відправки.

Дякуємо мешканцям Калинівського старостинського округу, ви - молодці❤!

Разом - ми сила🇺🇦!