За дорученням сільського голови працівники соціальних служб відвідали сім'ї, в яких проживають діти з особливими потребами

Дата: 05.12.2022 09:29

В суботу, 03 грудня, Україна та увесь цивілізований світ відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю.

В нашій громаді мешкають такі земляки, серед них є і діти. Зараз важко усім. Проте людям з особливими потребами важче в рази. Ми зобов'язані серед безлічі поточних питань, що ставить перед нами війна, не забувати про людей, яким сьогодні особливо необхідна підтримка.

Цими днями працівники служби у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради, за дорученням сільського голови Олександра Волошина, відвідали Шерове, Богунове, Конопляне, Силівку, Калинівку, Соколове, Гудевичеве та передали солодощі вісімнадцяти сім'ям, в яких виховуються неповнолітні дітки з інвалідністю.

Поспілкувавшись з діточками та їх батьками, з впевненістю можна сказати - у нас, українців, все буде добре! Хай з часом, але це обов'язково буде, після нашої Перемоги!