Дата: 06.12.2022 16:02

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко привітав військовослужбовці та ветеранів Збройних Сил України з професійним святом - Днем Збройних Сил України та вручив нагороди.

«На Вас завжди була покладена особлива місія – боронити рідну землю, а нині ще й захищаючи від російських окупантів та забезпечувати мирне життя свого народу. І кожен, хто нині служить в лавах Збройних Сил та б'єтеся за Україну, викарбовує незалежність і волю для усіх наступних поколінь. Вічна пам'ять усім полеглим Героям, які віддали свої життя за Україну, схиляю голову перед їх подвигом. ЗСУ - найкращі! Горжусь кожним захисником!» - наголосив Максим Марченко.

Начальник Одеської ОВА подякував за службу всім українським військовослужбовцям, за їх незламність, за силу духу та побажав козацького здоров’я, успіхів у вдосконаленні бойової та професійної майстерності, віри у власні силу та нашу спільну перемогу над російськими окупантами!