Публічне обговорення змін до законодавства про відкриті дані під час війни

Дата: 09.12.2022 15:53

Повномасштабна війна внесла свої корективи в розвиток open data. Сьогодні перед сферою постають нові задачі й виклики.

Незважаючи на всі труднощі, Мінцифра продовжує розвивати сферу та прагне унормувати публікацію відкритих даних під час воєнного стану.

Після оприлюднення для публічного громадського обговорення проєкту змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року №835 та від 30.11.2016 року №867 ми отримали понад 1200 пропозицій від 73 учасників обговорення, серед яких фізичні особи, представники бізнесу та громадських антикорупційних організацій.

Після опрацювання всіх пропозицій запрошуємо на публічну презентацію проєкту, який буде відправлено на погодження до заінтересованих органів влади.

Учасники, які надавали пропозиції, отримають лінк на підключення до ZOOM на електронні адреси, з яких були надані пропозиції.

⏰15 грудня, 14:00-16:00

📺 Онлайн-трансляція https://youtu.be/kOuMopjMl4g