Привітання начальника Одеської ОВА Максима Марченка з Днем Сухопутних військ

Дата: 12.12.2022 12:56

Сьогодні - День Сухопутних військ!

Щиро вітаю усіх причетних зі святом!

І у мирний, і у воєнний час Сухопутні війська завжди є прикладом доблесті і відваги. Це найчисленніший самостійний вид Збройних Сил України, головний носій їх бойової могутності. А сьогодні, в період війни з російськими окупантами, Сухопутні війська за обсягом покладених завдань і своїм призначенням відіграють вирішальну роль у забезпеченні обороноздатності, захисті державного суверенітету, цілісності України, і саме зараз вони є основним елементом в системі стримування та відсічі російської агресії!

Вклоняюся перед пам’яттю українських воїнів, які віддали своє життя за краще майбутнє нашої рідної країни.

Велика честь та хвала тим захисникам, які незважаючи на всі негаразди та несприятливі погодні умови, знаходяться на своєму бойовому посту боронячи рідну землю, стримуючи наступ ворога та охороняючи спокій наших громадян.

Дякую кожному за службу, вірність присязі та Україні! Бажаю сталевого здоров'я і мужності, могутньої сили волі та віри у власні сили. Перемога буде за нами!

Слава Сухопутним військам!

Слава Україні!