Україна - країна Героїнь!

Дата: 14.12.2022 09:43

🙌 При першому знайомстві військові часто дивуються командиру-жінці.

Але накази виконують чітко та без обговорень.

Дарина з позивним “Зоря” у свої 27 років командує ротою однієї з бригад Північного об’єднання Нацгвардії. У НГУ служить з 2016 року. У її підрозділі чимало мобілізованих військових, які старші за неї на 15-20 років.

💁‍♀️ «Ми разом з перших днів вторгнення, вони згуртовані, самостійні та мудрі люди. В них є чітке розуміння, чому вони тут і що їм треба робити. Був тільки один виклик – бороди. У мене були дитячі сльози, коли поступила вказівка бритися чоловікам, які їх носили по 10-15 років», – каже Дарина про особовий склад.

Зоря зустріла повномасштабне вторгнення у своєму підрозділі. Оголосили бойову тривогу та вона знала, що робити. Взяла тривожний рюкзак і відправилась до військової частини, щоб відпрацьовувати бойове завдання.

У вересні командир НГУ Зоря отримала медаль “За сприяння Збройним силам України”. Вона дотримувалась слів присяги.

«Для мене слова присяги – це не просто текст, саме вони кожного дня мотивують мене виходити на службу. Я працюю для людей, заради них, незважаючи ні на що. Я служу і щоденно докладаю максимальних зусиль, щоб зберегти землю, на якій народилась», – зазначає гвардійка.

💪 Зоря впевнена, що кожного хто прийде сюди з дурними намірами, зустрінуть зі зброєю й дадуть гідну відсіч.