За дорученням Начальника Одеської ОВА Максима Марченка представник Одеської обласної військової адміністрації відбув на передову

Дата: 19.12.2022 12:57

Знаючи, яка саме допомога зараз необхідна нашим воїнам для ефективного знищення окупантів, за дорученням Начальника Одеської ОВА Максима Марченка, представник Одеської обласної військової адміністрації відбув на передову на один із найважчих напрямків в Донецькій області, де передав воїнам Одеської механізованої бригади квадрокоптери для розвідки та спостереження, а також необхідні речі для ефективної взаємодії та виконання бойових завдань.

"Наші хлопці передали вітання Одещині, тож чекаємо побратимів вдома із перемогою! Ми й надалі будемо підтримувати наших захисників та захисниць, які звільняють українську землю!" - сказав Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.