Попри війну, ми не повинні позбавляти дітей новорічних святкувань і святкового настрою!
"Попри війну, ми не повинні позбавляти дітей новорічних святкувань і святкового настрою!"- так вирішили в Одеській обласній військовій адміністрації і запросили діток Одещини на новорічні вистави.
Начальник Одеської ОВА Максим Марченко наголосив тому, що саме зараз, в цей складний період, необхідно подумати про наших дітей і попри всі негаразди та проблеми зберегти для них це відчуття свята та новорічного дива.
"Цьогоріч дітей наших захисників та дітей соціально-незахищених категорій чекають дивовижні та яскраві вистави: новорічне шоу «Цирк дивовижних свят» в Одеському державному цирку, «Червона шапочка», «Новорічні дзвіночки», «Смарагдове місто» в Одеському національному академічному театрі опери та балету, «Пеппі» в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі ім. В.Василька, «За годину до нового року» в Одеському академічному обласному театрі ляльок, «Снігова Королева у сонячному місті» в Одеському обласному академічному драматичному театрі, «Зимова казка», «Мауглі», «Поліанна», «Будьте ви щасливі!», «Бал Чорного моря» в Одеському театрі юного глядача ім. Ю. Олеши, «Чиполліно» та «Попелюшка» в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного та «Червона капелюшка» та «Білосніжка» в Одеській обласній філармонії ім. Давида Ойстраха" - детально розповіла директор Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини ОВА Олена Олійник.