A A A K K K
для людей із порушенням зору
КОНОПЛЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область Березівський район

Максим Марченко провів зустріч з одеситом Джамалем, який завоював бронзову медаль молодіжного чемпіонату світу з боксу

Дата: 21.12.2022 11:21
Кількість переглядів: 49

Фото без опису

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів зустріч з одеситом Джамалем Кулієвим (тренери – Азер Мустафаєв та Нуреддін Алібейлі), який завоював бронзову медаль молодіжного чемпіонату світу з боксу в категорії до 86 кг, що проходив в іспанській Ла-Нусії в листопаді 2022 року.

На зустрічі з Максимом Марченком, тренер Азер Мустафаєв розповів, що у 1/8 фіналу Джамал Кулієв взяв вгору над Абдулазізом Абдурахмоновим із Узбекистану. А в 1/4 фіналу наш спортсмен був сильнішим за представника Індії Мохіто Мохіто.

У півфінальному поєдинку під час ІІІ-го раунду Джамал був дискваліфікований суддями, і перемога була присуджена супернику, який у підсумку став срібним призером змагань. України подала протест, але, на жаль, підсумковий результат залишився без змін: Джамал Кулієв – бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з боксу.

Максим Марченко наголосив, що Одещина пишається перемогою свого спортсмена. На переконання Начальника Одеської ОВА, під час змагань український боксер продемонстрував свою високу спортивну майстерність, лідерські якості та волю до перемоги.

Керівник області побажав Джамалю Кулієву міцного здоров’я, великих спортивних досягнень і яскравих перемог у майбутньому.