Бюджет Коноплянської сільської ради на 2023 рік ухвалено!

Дата: 22.12.2022 15:06

📢Сьогодні сільський голова Олександр Волошин провів чергове засідання сесії. Бюджет Коноплянської сільської ради на 2023 рік ухвалено!

За це сьогодні голосували депутати сільської ради.  Разом з цим, депутати  внесли зміни до бюджету громади поточного року, затвердили Програму соціально-економічного розвитку на 2023 рік, а також розглянули низку інших місцевих програм та надали фінансову підтримку КП "Розенфельд" в частині проплати за електроенергію.

📍З  01 січня за рахунок коштів місцевого бюджету харчуватимуться учні 1-4 класів; діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах); діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України.  "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям"; діти з інвалідністю та діти з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Щодо харчування дошкільнят, то 60%  - кошти місцевого бюджету, 40%  - батьківська оплата.

Дякуємо усім депутатам за роботу у 2022 році та рухаємось разом до Перемоги!