Бюджет Коноплянської сільської ради на 2023 рік ухвалено!
Сьогодні сільський голова Олександр Волошин провів чергове засідання сесії. Бюджет Коноплянської сільської ради на 2023 рік ухвалено!
За це сьогодні голосували депутати сільської ради. Разом з цим, депутати внесли зміни до бюджету громади поточного року, затвердили Програму соціально-економічного розвитку на 2023 рік, а також розглянули низку інших місцевих програм та надали фінансову підтримку КП "Розенфельд" в частині проплати за електроенергію.
З 01 січня за рахунок коштів місцевого бюджету харчуватимуться учні 1-4 класів; діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах); діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України. "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям"; діти з інвалідністю та діти з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Щодо харчування дошкільнят, то 60% - кошти місцевого бюджету, 40% - батьківська оплата.
Дякуємо усім депутатам за роботу у 2022 році та рухаємось разом до Перемоги!