З Новорічними святами привітали діток, які виховуються в дитячому будинку сімейного типу

Дата: 30.12.2022 11:56

🎁Заступник сільського голови Бурлакова Є.Г. та начальник служби у справах дітей Димова Т.В. з гостинцями завітали до дитячого будинку сімейного типу родини Федоренків з Білки, де знайшли тимчасовий прихисток троє діток з нашої громади.

🎄Від імені громади привітали родину та дітей із різдвяно-новорічними святами. Наші діти в родині відчувають справжню батьківську любов та повагу.

🙌Дякуємо Тетяні та Олегу за турботу та виховання дітлахів!