Звернення сільського голови Олександра Волошина щодо ситуації з енергопостачанням

Дата: 16.01.2023 14:18

Громадо, доброго дня!

14 січня росія вчергове атакувала ракетами Україну, завдавши шкоди всій енергосистемі, внаслідок чого - дефіцит електроенергії зріс ще більше.

Наразі НЕК Укренерго надав операторам системи розподілу знижені ліміти електроспоживання, щоб зберегти роботу енергосистеми. Тому станом на 15 січня у багатьох областях, в тому числі Одеській, застосовуються екстрені відключення.

Ситуація щодо водопостачання в громаді – контрольована. З 12-ї години суботи до 12-години неділі, в громаді було відсутнє електропостачання. Вчора протягом дня подача води через знеструмлення була призупинена, але надвечір - відновлена. Наразі з 25 артсвердловин, що розташовані в громаді, 15 заживлені до генераторів.

Вишукуємо можливість щодо придбання або оренди потужних генераторів для тих артсвердловин, які мають електронасоси більшої потужності.

Прошу з розумінням ставитися до ситуації. Вистоїмо.

Жодним атакам російських загарбників не вдасться зламати нашу віру у перемогу України!