Україна - країна Героїв!

Дата: 17.01.2023 10:21

Сили оборони України, а особливо протиповітряна оборона, сьогодні роблять все, щоб захистити українців від ворожих безпілотників та ракет. У підрозділах Сил тероборони ЗСУ створені мобільні вогневі групи, які захищають наш повітряний простір.

👉🏻Щоразу, коли лунає повітряна тривога, вони займають визначену позицію і контролюють окрему ділянку повітряного простору, щоб жоден ворожий дрон не долетів до наміченої цілі.

Переважно головна вогнева сила таких груп — кулемет. Ця зброя показала, що здатна вражати іранські дрони-камікадзе.

🔰Військовомлужбовці 120 бригада територіальної оборони ЗСУ із побратимами з інших військових формувань мужньо і професійно обороняють Україну.

Тримаємо стрій! Перемога буде🇺🇦