Робоча нарада з керівниками закладів освіти громади: плани, оплата праці освітян, відновлення учнівських спартакіад

Дата: 19.01.2023 14:39

🏘Сьогодні,19 січня 2023 року, відбулася робоча нарада з керівниками закладів освіти Коноплянської громади, в роботі якої взяв участь сільський голова Олександр Волошин.

👥Розпочалася нарада з інформації керівників закладів освіти щодо форми роботи закладів. Наразі наші заклади освіти відновлюють навчання в очному форматі, окрім Коноплянського ліцею. Заклад планує перейти на змішану форму навчання. Так, здобувачі освіти 1-4 та 11 класів ходитимуть на заняття щодня, а всі інші – вчитимуться за змішаною формою. Це пов’язано з тим, що в наявному укритті не достатньо місць для всіх учнів та педпрацівників.

Щодо теплового режиму приміщень – ліміти споживання енергоносіїв доведені й дотримуються, всі заклади забезпечені додатковими джерелами живлення (генераторами).

✅Далі говорили про плани на 2023 рік та оплату праці освітянам.

💬“2023 рік буде для усіх нас непростий. Обсяг освітньої субвенції зменшено порівняно з минулим роком, а це не просто цифри - це спроможність закладів освіти, це робочі місця та якість освітніх послуг для наших дітей”, - прокоментував ситуацію начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Іван Іванов.

✅Серед розглянутого було питання відновлення учнівських спартакіад. Основна вимога проведення змагань – наявність великого за розмірами укриття. Тут зійшлися на тому, що учнівські спартакіади можливі лише на базі Богунівського ліцею.

👉Детально обговорили питання організації харчування в поточному році: передбачені кошти з бюджету громади, вартість учнівського меню та його раціон.

🔺️Під час наради сільський голова Олександр Волошин наголосив на тому, що сьогодні важливо, щоб запрацювали і дошкільні заклади освіти.

Для того, щоб дітки пішли до дитячих садків необхідне укриття. В Богунівському, Катерино-Платонівському, Маркевичевському, Джугастрівському дитячих садках вони наявні, в Коноплянському – є підвальне приміщення. Вирішили – провести ремонт підвального приміщення.

Олександр Волошин також зазначив, що важливо долучити до освітнього процесу і дітей внутрішньо переміщених осіб, всі вони будуть охоплені безкоштовним харчування. 💬“З цією пропозицією ми вийдемо на чергову сесію сільської ради”, - додав він.