В Катерино-Платонівському старостинському окрузі, де розпочали ямковий ремонт ділянки дороги

Дата: 23.01.2023 08:45

В п'ятницю, 20 січня, сільський голова Олександр Антонович побував в Катерино-Платонівському старостинському окрузі, де розпочали ямковий ремонт ділянки дороги від Ганно-Покровки до Конопляного. Її протяжність понад 2,5 км і вона вкрай зруйнована та полізла від важкого транспорту.

Сьогодні тут працювала техніка місцевих фермерів. За кошти сільської ради був залучений додатковий транспорт.

Депутат сільської ради Геращенко С.В. на допомогу організував чоловіче населення - не рахували, але працювало близько 30 осіб. Щира подяка всім чоловікам, що працювали сьогодні!

🙌Дякуємо нашим аграріям - фермерському господарству "Обухін", ТОВ "Злагода", фермерам Петренку Олександру, Гайдаю Віталію, Горбенку Денису, Геращенку Олександру та

Шпитку Олексію,підприємцю Марусяку Олександру, а також старості Обухіну О.О. та працівникам КП "Розенфельд".

✅Наступний напрямок роботи – це дорога з Катерино-Платонівки до Маркевичевого. На цій ділянці сьогодні розпочалися роботи з прибирання узбіччя дороги. Готуємо суміш для засипання ям.

✅Плануємо також частково відремонтувати ділянки доріг Калинівського старостинського округу.

🔺️Визнаємо, що ямковий ремонт не можна прирівняти ні до поточного, ні до капітального, проте на сьогодні важливо зберегти дорожнє покриття, закрити аварійні ділянки та забезпечити нормальний проїзд транспорту, як власного, так і медичного.