Україна - країна Героїв!

Дата: 26.01.2023 08:49

23-річний Данило з позивним “Музон” прорвався на допомогу своєму підрозділу попри щільний вогонь ворога, знищив один ворожий танк і допоміг не випустити екіпаж другого танку. Разом з побратимами він зупинив ворожий наступ.

🤜Данило — студент Дніпровського аграрного університету і боєць Окрема бригада територіальної оборони м. Дніпро. Він розповів про бій:

💥"Був стрілковий бій по всім наших позиціях, робив міномет, робили гради, робило все, що було у них. Так, ми розуміли, що це дуже небезпечно, але хлопці наші там сидять, треба йти і допомагати".

За словами бійця, у той день було дуже багато бронемашин противника та навіть один танк заїхав на тилову позицію наших захисників.

"Ми з командиром взяли по протитанковому гранатомету та відійшли від позицій подалі, щоб відробити його збоку. Командир влучив по капоту, а я влучив під башню. Після чого танк почав палати".

💥Після цього вже інший ворожий танк наближався до позицій, проте підірвався на міні, а Данило з побратимами зупинили екіпаж, відкривши вогонь.

Дякуємо захиснику! Тримаємо стрій!🇺🇦