Олександр Волошин привітав з 90-річчям жительку с.Ганно-Покровка

Дата: 27.01.2023 10:54

Сьогодні на поріг до цієї доброї та енергійної бабусі – Хімінець Ольги Миколаївни, що з Ганно-Покровки, ступило 90-річчя!

Життя  загартувало непохитний дух Ольги Миколаївни, було безліч тяжких і щасливих моментів. І за це Господь дарував їй довголіття.

Пані Ольга народилася в республіці Білорусь, а в Крижанівку переїхала в 1960 році – вийшла заміж, народила доньку, двох синів та все своє життя важко працювала різноробочою в місцевому радгоспі.

Головним своїм надбанням вважає родину (має  5 онуків та 11 правнуків) і міцне здоров’я (жодного разу не лікувалася в лікарні) – чого і нам усім ювілярка бажає!

Незважаючи на свій поважний вік, пані Ольга самостійно порається на городі та по господарству, має ясний розум та відмінну пам'ять, вміє добре рахувати, хоча в школі не довелося вчитися!

Сьогоднішня іменинниця - це море позитиву. Ніби сонечком зігрілись під час її розповідей.

Сільський голова Олександр Волошин привітав іменинницю та побажав, щоб здоров’я ніколи не підводило пані Ольгу, а життєлюбність і оптимізм не припинялися, а кожен день дарував радість.