Загинув за Україну житель с.Конопляне

Дата: 30.01.2023 08:41

Громадо, вчора з Донеччини отримали чорну звістку, а сьогодні надвечір її офіційно підтвердив Другий відділ Березівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки🕯.

В самому пеклі війни - на Бахмутському напрямку, загинув наш Герой, наш Захисник, наш Земляк, житель с.Конопляне - Кузьмін Анатолій Анатолійович, 27 травня 1987 року народження.

В травні 2022 року Анатолій був мобілізований до лав ЗСУ та направлений на навчання до Львівської області. Згодом він проходив навчання за кордоном. Після навчальних тренувань отримав розподіл до одного із артилерійських підрозділів. Наш земляк воював з ворогом на Бахмутському напрямку, де й отримав смертельне поранення.

Немає таких слів, які би зменшили біль батьків, дружини та маленьких синів. Схиляємо голови в скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Розділяємо ваш біль гіркої втрати...

🕯Вічна пам'ять Герою!

🕯Вічна слава Герою!