День пам’яті Героїв Крут

Дата: 30.01.2023 08:42

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і нинішні Захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападників.

Віддаючи шану Героям Крут та усім захисникам свободи та незалежності України, сьогодні студенти обласних мистецьких навчальних закладів, разом з представниками Департаменту культури, національностей, релігій та охорони культурної спадщини Одеської обласної військової адміністрації, провели "Акцію Пам’яті" біля будинку, де жили літераторатори, філософи, мислителі, люди-пророки, які ще 100 років назад передбачили процеси, що відбуваються сьогодні, борці за свободу Української держави - батько і син, Іван і Юрій Липи.

Духовий оркестр Одеського фахового коледжу мистецтв ім.Данькевича виконав Державний Гімн України, композицію «Пливе кача» та музичний твір - марш «Крути». Студентська молодь поклала квіти до пам’ятної дошки батька та сина Липів.