Доброго ранку, Громадо!

Дата: 01.02.2023 08:32

🇺🇦🇺🇦🇺🇦01.02.2023. Сьогодні сумний день в Громаді - о 10-й ранку на околиці села Богунове зустрічаємо нашого загиблого Героя - Кузьміна Анатолія Анатолійовича! Прощання з Героєм в Конопляному о 10.30.

Щодо ситуації з електропостачанням: на Одещині продовжуються екстрені відключення.

За інформацією ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ: ➡️ Поточна складна ситуація зі світлом пов’язана з руйнуванням двох підстанцій та високовольтної мережі НЕК Укренерго після обстрілу рф 26 січня. Вони забезпечували передачу електроенергії до центральної та східної частини Одещини. Роботи з відновлення тривають. Лише після їх завершення можна буде відновити повноцінний розподіл електроенергії по мережам ДТЕК Одеські електромережі в усі куточки області.

Під час нічного патрулювання громадським формуванням "Свої" порушень в громаді не виявлено.

Все буде Україна💙💛!