Уряд Норвегії профінансує закупівлю імпортного газу для України

Дата: 06.02.2023 10:22

Розпочався найкоротший місяць року, який триває вже 343 дні. Але завдяки посильній підтримці наших міжнародних партнерів ми стоїмо і продовжуємо забезпечувати українців теплом у цю непросту зиму.

Уряд Норвегії профінансує закупівлю імпортного газу для України на суму до 188,8 млн євро, фінансування здійснюватиметься через грант Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Відповідну угоду підписали Олексій Чернишов і керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

Це безповоротне грантове фінансування, яке не передбачає повернення коштів, стягнення будь-яких процентів чи зборів з Нафтогазу та українського уряду і допоможе нашій країні залишатися стійкою попри складну ситуацію в енергетиці.