Апаратна нарада: засідання комісії та черговий збір гуманітарного вантажу
Дата: 13.02.2023 13:22
Кількість переглядів: 56
Сьогодні сільським головою Олександром Волошиним проведена апаратна нарада.
З головного:
Готуємося до засідання комісії з питань наповнення місцевого бюджету, легалізації заробітної плати та вирішення земельних питань із запрошенням представників податкової служби. На пленарному засіданні сесії сільської ради озвучувалася проблематика сплати податків до бюджету громади: сільська рада має намір в судовому порядку позиватися до неплатників податків.
Плануємо збір гуманітарного вантажу до військового шпиталю. Наразі визначаємо перелік необхідного, за потреби – опублікуємо звернення.