Дата: 14.02.2023 14:29

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш з плановим робочим візитом відвідав Коноплянську територіальну громаду. В ході візиту очільник району ознайомився з організацією в громаді вирішення питань соціального захисту, медичного обслуговування, забезпечення внутрішньо переміщених осіб, наповнення місцевого бюджету, роботи закладів освіти, проходження опалювального сезону, забезпечення законності і правопорядку та інших нагальних напрямків.

Віталій Лабуш також проінспектував роботу й оснащення Пунктів незламності та укриттів розгорнутих в населених пунктах територіальної громади. Важливим питанням візиту стало ознайомлення з організацією та ходом проведення в Коноплянській ТГ національної рекрутингової інформаційної кампанії «Гвардія наступу», а також інформуванням населення про формування в Одеській області нового підрозділу Збройних Сил України- стрілецького батальону «Чорноморська січ».

За результатами робочого візиту головою райдержадміністрації надано ряд доручень відповідальним посадовим особам та визначено питання котрі потребують вирішення у співпраці з представниками депутатського корпусу громади.