Ноутбуки - для роботи вчителів

Дата: 16.02.2023 14:33

Керівництвом Березівської районної військової адміністрації передано територіальним громадам Березівського району 277 сучасних ноутбуків для роботи вчителів! Це суттєва допомога для організації якісного освітнього процесу педагогами під час, в тому числі, дистанційного навчання. Висловлюємо подяку національному проєкту «Ноутбук кожному вчителю», що реалізується за сприяння Фундації Олени Зеленської /Olena Zelenska Foundation/ у межах ініціативи Глобальної бізнес- коаліції для освіти (GBC- Edukation) та проекту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft. Також висловлюємо щиру подяку директору Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександру Лончаку за сприяння та постійну роботу щодо підвищення матеріального забезпечення наших закладів освіти.

Ноутбуки розподілено відповідно до замовлень закладів освіти територіальних громад Березівського району. Загалом, забезпечення закладів загальної середньої освіти ноутбуками здійснювалося з обов’язковим досягненням співвідношення один персональний комп’ютер (працюючий, не задіяний в управлінсько-господарській діяльності закладу) на одного педагогічного працівника (за основним місцем роботи), яке передбачено постановою Кабінету Міністрів № 403 від 21 квітня 2021 року.