В громаді привітали ювіляра!

Дата: 24.02.2023 09:23

Зі щирими вітаннями та гарними побажаннями з самого раночку – до Михайлополя! А все тому, що сьогодні святкує свій поважний ювілей житель села - Кузьмін Володимир Лікандрович!

Володимир Лікандрович народився 24 лютого 1938 року в селі Ступка Здолбунівського району Рівненської області.

Проживає разом з дружиною Лідією Яківною у Михайлополі з 1974 року. Виховали трьох дітей, наразі з ними мешкає сім'я найменшої доньки Альони.

Все своє трудове життя Володимир Лікандрович пропрацював будівельником у колгоспі ім. ХХІІ з'їзду КПРС.

Сьогодні з нетерпінням чекає з Донеччини на онучку Руслану, військового медика та зятя Віталія, який боронить південні рубежі країни.

Привітали Володимира Лікандровича з 85-літнім ювілеєм сільський голова Олександр Волошин та староста округу Людмила Серженюк. Побажали ювіляру Божої ласки, міцного здоров’я та дочекатися світлої миті – зустрічі своїх рідних з війни!