В громаді оголошений конкурс-флешмоб до Дня народження Т.Г.Шевченка

Дата: 28.02.2023 08:22

9 березня увесь світ відзначатиме 209-у річницю від дня народження Тараса Шевченка. Готуємось і ми до Тарасових уродин та оголошуємо конкурс-флешмоб.

Минулого року широкомасштабне вторгнення росії в Україну перекреслило наші плани і конкурс не був проведений. Але ми не залишаємо нашої ідеї, тому:

🖥 записуй своє вітання, поетичні рядки та викладай в соціальній мережі Facebook.

🎥Вказавши своє прізвище, ім'я, вік, населений пункт та назву твору, з 28 лютого по 08 березня 2023 року, розміщуй відео в нашій групі Культура Коноплянської ТГ та очікуй на результати.

💐Ми оголосимо переможців 9 березня - в День народження Великого поета. А переможців очікують подарунки.

Тож, обираємо улюблені твори Т.Шевченка, готуємося і покажемо всьому світу, що ми гідні Тарасові нащадки! Бажаємо усім успіху і до зустрічі на нашій сторінці!